Szybki kredyt dla Twojej firmy - tylko PIT 36 za zeszły rok!

Dodane przez Noble Capital (Firma), Poniedziałek, 09 Październik, 2017  10:59

Opis oferty:

Posiadasz chwilowy spadek przychodów od początku roku i żaden bank nie chce sfinansować Twojej firmy i na nic zdają się wyjaśnienia co do wyników za okres bieżący?
A może Twoja firma przynosi straty w roku bieżącym wynikające z wysokich kosztów inwestycji/zakupów przez co nie posiada zdolności kredytowej?
Posiadasz znacznie lepsze (a przynajmniej dodatnie lub większe w porównaniu z okresem bieżącym) wyniki finansowe za zeszły rok w postaci złożonej deklaracji PIT 36?
Lub po prostu zależy Ci na szybkim procesie bez zbędnych formalności oraz dodatkowych dokumentów księgowych?

To ogłoszenie jest dla Ciebie – powyższy dokument to jedyne co potrzebujemy aby przygotować propozycję finansowania do 100 000 zł bez zabezpieczenia.

Bez haczyków i bez zbędnych formalności oraz przede wszystkim BEZ KPiR.

Wysyłasz do nas PIT 36 za zeszły rok, po wstępnej analizie z naszej strony otrzymujesz szybką odpowiedź co do dostępnej kwoty. Całość zamykamy w jeden dzień (w zależności jak szybko umówimy się na spotkanie lub doślesz do nas dokumenty).

Bez zgody współmałżonka dostępna kwota to maksymalnie 50 000 zł bez zabezpieczenia.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 791 594 635, mailowo lub przez formularz kontaktowy (poniżej ogłoszenia). Prosimy również o zostawienie do siebie numeru telefonu celem ułatwienia dalszego kontaktu.

Kim jesteśmy?

Pomagamy firmom działającym w każdej branży niezależnie od formy prowadzonej działalności (spółki kapitałowe, osobowe, jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne). Zapewniamy środki na rozwój, inwestycję oraz wspieramy firmy od początku ich istnienia, ale również służąc wiedzą oraz doświadczeniem w dalszych etapach rozwoju – przy większych projektach.

Pozdrawiamy,
Noble Capital - Doradztwo finansowe dla Firm
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 243
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie