Szukam świadków zdarzenia 28.04.2015r podwórko Solec 50

Dodane przez anonim, Wtorek, 20 Marzec, 2018  13:42 - Poszukuje

Opis oferty:

28.04.2015 (!) wtorek. Poszukuję osób mieszkających w kamienicy przy ulicy Dobrej 3, 5 i 7, którzy słyszeli bądź widzieli zdarzenie na podwórku (wejście na podwórko od ulicy Solec 50 przy sklepie monopolowym). Tego dnia po godzinie 5 rano, mój syn został napadnięty na tym podwórku przez mężczyznę, który najpierw przyłożył mu rozbitą butelkę do szyi a później dotkliwie pobił. Syn krzyczał "Pomocy, policja". Ktoś otworzył wtedy okno na wyższym piętrze i zareagował. Synowi udało się wybiec z tego podwórka, ale napastnik dalej gonił go ulicą Solec w stronę mostu.
Poszukuję również mężczyzny, który w tym dniu jechał między godziną 5 a 6 rano rowerem do pracy i w okolicy szpitala na Solcu zatrzymał się i potraktował gazem napastnika, który gonił mojego syna. Następnie zaprowadził syna do szpitala. Spieszył się i nie zostawił namiarów do siebie. Potrzebujemy tylko potwierdzenia że to zdarzenie miało miejsce.
Zdaję sobie sprawę, że zdarzenie było w kwietniu 2015 r., prawie 3 lata temu, ale było na tyle niecodzienne (syn wybiegł na ulicę i próbował zatrzymać autobus miejski), że może ktoś z Państwa to zapamiętał. W tej okolicy spacerowała wtedy pani z psem. Proszę też kierowcę autobusu który to widział, bądź pasażerów tego autobusu, o kontakt.
Jest to dla nas bardzo ważna, życiowa sprawa.
Chodzi tylko i wyłącznie o potwierdzenie że takie zdarzenie miało miejsce.
Bardzo proszę o pomoc.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 979
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie