Spotkam się w najbliższym czasie (Wawa +220km)

Dodane przez Tomek (Online), Niedziela, 15 Październik, 2017  07:42
Promowane Ogólnopolskie

Opis oferty:

Spotkam się w najbliższą niedzielę z atrakcyjną Kobietą z Warszawy, okolic (220km) Na początek proponuje rozmowę telefoniczną, podczas której bliżej się poznamy a jednocześnie zweryfikujemy czy jest sens w to brnąć, jeżeli okaże się, że jest, to spotkamy się na niezobowiązującą kawę, ciastko, kolację czy pójdziemy dalej i miło spędzimy wspólnie wieczór, noc.

W każdym momencie możesz się wycofać jeżeli uznasz, że jednak nie tego szukasz. O wszystkim zapominamy i idziemy dalej.

Jestem 33 letnim, wysokim (198cm), atrakcyjnym wizualnie i intelektualnie facetem, który nic nie oczekuje, na nic się nie nastawia, nie jest też typem napaleńca. Odległość nie ma dużego znaczenia, mogę przyjechać do Ciebie, zorganizuje hotel, wino, whisky czy sushi - uwielbiam.

Zdjęcia nie przesyłam i nie oczekuje, prowadzę stabilne i w miarę poukładane życie i nie planuję tu na ten moment żadnych zmian. Spotkanie nawet na samą kawę uważam za znacznie bezpieczniejszą formę kontaktu niż wysyłanie sobie foto, które nie wiadomo czy faktycznie jest nasze i czy trafi tylko do nas.

Numer tel. podam w odpowiedzi na Twoją wiadomość, zapraszam do kontaktu tylko te osoby, które faktycznie chcą się spotkać i potrafią czytać ze zrozumieniem. Możliwa dłuższa relacja.

Zapraszam do kontaktu, Tomek
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 121
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie