Skup nieruchomości Warszawa

Dodane przez Justyna, Piątek, 12 Styczeń, 2018  19:05 - Poszukuje

Opis oferty:

Odkupię każdą nieruchomość ze skomplikowaną sytuacją.

Zapraszam na stronę: www.skupnieruchomoscipolska.pl

Płatność w 24 h -gotówką bądź przelewem.

Oferuję Państwu pomoc w rozwiązaniu wszelkich problemów związanych z nieruchomościami.

Skup nieruchomości – jeśli zależy Państwu na szybkiej i bezproblemowej sprzedaży nieruchomości, oferuję 70 % ceny rynkowej oraz pomoc w zgromadzeniu niezbędnych dokumentów i sprawne przeprowadzenie procesu transakcji.

Rozwiązania dla seniorów – często jedynym majątkiem starszych osób, utrzymujące się z niewielkiej emerytury ich jest własne mieszkanie, niejednokrotnie duże, na który ich utrzymanie ich nie stać. Perspektywa sprzedaży lokalu, szukania na rynku mniejszego i urządzania go na nowo jest dla ludzi starych przerażająca. Umowa dożywocia jest jednym z lepszych rozwiązań umożliwiającym zabezpieczenie zwłaszcza dotychczasowego właściciela nieruchomości. Oferuję zawarcie umowa sprzedaży z zastrzeżeniem służebności dożywotniego mieszkania lub zawarcie umowy dożywocia.

Skup nieruchomości z problemami – oferuję odkupienie nieruchomości z każdym problemem: z lokatorem, z zadłużeniem, ze służebnością, zdewastowaną bądź bez mediów.

Udziały w nieruchomościach – jeśli dysponujecie Państwo udziałem w nieruchomości oferuję jego odkupienie.Zgodnie z art 198 kodeksu cywilnego każdy ze współwłaścicieli może rozporządzać swoim udziałem nawet bez zgody pozostałych współwłaścicieli. Nie ma zatem przeszkód, aby sprzedać taki udział. Od 1-99%.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 74
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie