PROFESJONALNE LEKCJE W ZAKRESIE GRY NA PERKUSJI

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Środa, 13 Czerwiec, 2018  12:23

Opis oferty:

PROFESJONALNE LEKCJE W ZAKRESIE GRY NA PERKUSJI, KSZTAŁCENIA SŁUCHU, OBSŁUGI PROGRAMÓW MUZYCZNYCH PROWADZONE SĄ DLA DZIECI, MŁODZIEŻY ORAZ OSÓB DOROSŁYCH. NIEZALEŻNIE OD STOPNIA ZAAWANSOWANIA.

- GRA NA PERKUSJI W RÓZNYCH STYLISTYKACH, Z POTRZEBNYMI MATERIAŁAMI NUTOWYMI, PODKŁADAMI CD NA PROFESJONALNYM ZESTAWIE

- NAUKA ROZWOJU SŁUCHU, KSZTAŁCENIE SŁUCHU W ZAKRESIE INTERWAŁÓW, HARMONII JAZZOWEJ I KLASYCZNEJ

- NAUKA KORZYSTANIA Z PROGRAMÓW DO TWORZENIA MUZYKI. LEKCJE ODBYWAJĄ SIĘ U MNIE W DOMU LUB U STUDENTA POSIADAJĄCEGO WŁASNY SPRZĘT

Adam Zagórski ­ ur.1990 r. jest perkusistą jazzowym, pianistą oraz kompozytorem. Swą przygodę z nauką kunsztu muzycznego rozpoczął w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej I st. im Henryka Wieniawskiego i II St. w klasie perkusji jazzowej dr hab. Krzysztofa Przybyłowicza (1997 ­ 2009). W latach 2009­2016 Studiował na studiach I i II stopnia na kierunku „Jazz i muzyka estradowa” w Akademii im. Ignacego Jana Paderewskiego w Poznaniu, którą ukończył z wyróżnieniem. W latach 2011­2014 był studentem prestiżowego Syddansk Musikkonservatiorum w Odense (Dania) co zaowocowało wyróżnieniem i drugim dyplomem Magisterskim. Podczas studiów został wybrany jako jeden z ośmiu studentów na wyjazd naukowy do Nowego Jorku. W 2014 roku został stypendystą w Prins Claus Conservatorie w Groningen (Holandia) w unikatowym programie nauczania muzyki jazzowej ­ „New York comes to Groningen”. Obecnie zakwalifikował się na najbardziej prestiżowy, duński program studiów „Jazz Soloist” w Syddansk Musikkonservatorium w Odense, po ukończeniu którego uzyskuje się najwyższy stopień naukowy uczelni muzycznych w Danii W czasie studiów w Polsce jak i zagranicą uczył się u wybitnych i uznanych artystów i pedagogów takich jak: dr Krzysztof Przybyłowicz, dr Zbigniew Wrombel, Anders Mogensen, Steve Altenberg, Adam Nussbaum, Andrzej Olejniczak, Erik Ørum, Bill Stewart, Lars Jansson, Gary Thomas, Lionel Loueke, Joost Van Schaik, Skulli Svensson, John Hollenbeck, Mark Ducret, Robin Eubanks, JD Walter, Alex Sipiagin, Joel Frahm, Bo Stief, John Hollenbeck i wielu innych.

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Adam
Na Lento.pl od 14 sty 2017
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie