Praca dla wydawnictwa - OKĘCIE - 2700 zł miesięcznie

Dodane przez Rekrutacja (Firma), Piątek, 28 Lipiec, 2017  10:55
  • Lokalizacja: Warszawa / Włochy
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Obsługa klienta / call center
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Level Work

Opis oferty pracy:

Praca dla wydawnictwa !!!

Poszukujemy chętnych do pracy na stanowisku:
Konsultant ds. sprzedaży telefonicznej.

Obowiązki:
- telefoniczny kontakt z klientem
- promocja i sprzedaż publikacji wydawnictwa

Wymagania:
- dobra dykcja
- sumienność i dobra organizacja pracy

Oferujemy:
- atrakcyjne wynagrodzenie, nawet do 16 zł brutto/h
- premie uzależnione od wyników sprzedaży
- stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę zlecenie

Lokalizacja: Warszawa Okęcie

Jeśli jesteś zainteresowany/a ofertą pracy, wyślij nam swoje cv.
Rekrutację prowadzi Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK

Prosimy o dopisek klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1198