Załóż konto | Zaloguj

Dam pracę w Warszawie / Śródmieście

Praca dla byłych żołnierzy

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Piątek, 21 Luty, 2014  20:57
  • Lokalizacja: Warszawa / Śródmieście
  • Kategoria: Praca / Dam pracę
  • Branża: Inne
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Blackwater Polska

Opis oferty pracy:

Praca dla byłych żołnierzy jednostek specjalnych
tj. wojska powietrzno-desantowe, GROM, FORMOZA, BOR, AGAT, Legia Cudzoziemska itd.

Opis stanowiska:
Kontrakty 6 miesięczne do ochrony VIP-ów, ładunków na całym świecie.
Dla najlepszych możliwość podpisania kontraktu wieloletniego.

Informacja dodatkowa:
Aby zapobiec przyzwyczajenia ochroniarzy co 6 miesięcy dokonujemy zmiany lokalizacji. Oczywiście jest możliwość powrotu do kraju np.: na 3 miesiące i ponowny wylot
Pokrywamy koszt wylotu,wyżywienia, zakwaterowania, szkolenia, możliwość raz w tygodniu wykonania połączeń z telefonów satelitarnych na nasz koszt

Ilość wolnych etatów: 150

Wymagania:
-Minimum 4 lata służby zawodowej bądź nadterminowej
-Uczestnictwo w misjach wojskowych warunek konieczny
-Znajomość min podstawowych komend w j.angielskim
-Nienaganny stan zdrowia
-Sprawność fizyczna
-Umiejętność działania w sytuacjach stresogennych\
-Lojalność i Dyskrecja /nie chwalimy się kogo ochranialiśmy bo to informacje tajne/

Zaświadczenie o niekaralności nie jest konieczne. Wymagamy w przypadku prawomocnego wyroku sądowego o zamieszczenie informacji w cv łącznie z informacją z jakiego paragrafu/tytułu zostaliście Państwo skazani.

W aplikacji proszę o informacje:
Stopień wojskowy:
Specjalność:
Wykonywane stanowiska:
Wymagania finansowe:
Od kiedy dyspozycyjność:
Dodatkowe umiejętności, certyfikaty:

Rekrutacja jest 4 etapowa:
1 Rozmowa
2 Badania Zdrowotne i psychologiczne
3 Sprawdzian fizyczny
4 Egzamin strzelecki

Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Adres email: militaryforcepoland@gmail.com

W CV prosimy o zawarcie informacji:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celach rekrutacji, zgodnie z Ustawą z dn. 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późniejszymi zmianami)