Praca biurowa dla TV

Dodane przez Rekrutacja (Firma), Piątek, 28 Lipiec, 2017  10:55
  • Lokalizacja: Warszawa / Praga Pd
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Biuro / Administracja
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa zlecenie
  • Pracodawca:Level Work

Opis oferty pracy:

Dla naszego klienta poszukujemy kandydata na stanowisko:
Konsultant Telefoniczny.

Miejsce pracy: Warszawa Praga Pd

Zakres obowiązków:
- kontakt ze stałymi klientami telewizji cyfrowej
- przedłużanie umów przez telefon
- dbanie o dobry wizerunek firmy

Oferujemy:
- stawka: 14 zł brutto/h + premie
- umowa zlecenie
- elastyczny grafik
- mile widziani studenci

Nie wymagamy doświadczenia. Zapewniamy szkolenia.
Wszystkich zainteresowanych prosimy o wysłanie swojego CV.
Czekamy na Wasze zgłoszenia!
Agencja Pracy Tymczasowej i Doradztwa Personalnego LEVEL WORK

Prosimy o dopisek klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002r. Nr 101, poz. 926 ze zm.)"

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 1100