Załóż konto | Zaloguj

Nauka i Szkolenia w Warszawie / Ursus

Kursy na suwnice - szkolenia na uprawnienia UDT / Warszawa

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Czwartek, 05 Marzec, 2015  20:33

Opis oferty:

Zapraszamy Państwa na kurs na suwnice organizowany przez Ośrodek Doskonalenia Kadr ERGON!

Kontakt pod nr. tel:
504-010-044

Jako Ośrodek z wieloletnim doświadczeniem doskonale wiemy, jak szkolić skutecznie. Jednocześnie ważna jest dla nas niska cena, dlatego decydując się na naszą ofertę, mają Państwo pewność dobrej inwestycji w przyszłość.

Dlaczego warto kształcić się z nami?
Kurs na suwnice w naszym Ośrodku to szeroka gama praktycznych informacji potrzebnych na stanowisku operatora urządzenia. Wybierając naukę u nas, otrzymują Państwo dostęp do zaawansowanego zaplecza – w pełni wyposażonych sal szkoleniowych, dopracowanych materiałów do nauki, instruktorów z wieloletnim doświadczeniem zawodowym, specjalistycznego sprzętu.
– atrakcyjne ceny.
– wysokiej jakości kształcenia.

Do kogo kierujemy ofertę?
Nasze zajęcia są skierowane zarówno do osób indywidualnych, w tym bezrobotnych i szukających lepszą perspektywę na pracę, jak i do przedsiębiorców, którym zależy na wyższych kwalifikacjach swoich pracowników.

Dla osób indywidualnych przygotowaliśmy szkolenia w formie otwartej – są organizowane cyklicznie w naszych oddziałach i można zapisać w dowolnym momencie. Aktualne terminy dostępne są na naszej stronie internetowej. Dla grup zorganizowanych, w tym wydelegowanych przez pracodawcę pracowników, przygotowaliśmy zajęcia w formie zamkniętej – możemy dojechać wszędzie na terenie Polski w dowolnie wskazanym przez Państwa terminie, aby je zorganizować.

Program
Program nauki został opracowany specjalnie, aby przekazać uczestnikom chcącym zdobyć uprawnienia na suwnice niezbędną wiedzę, nie tylko po to, aby pozytywnie zaliczyć egzamin, ale również w celu bezpiecznej pracy, która powinna być zawsze priorytetem.

Uprawnienia do obsługi suwnic nadawane są w dwóch kategoriach:
• II S – urządzenia sterowane z poziomu roboczego, wciągarki i wciągniki w kategorii II W i warsztatowe żurawie stacjonarne
• I S – suwnice, wciągniki oraz wciągarki w kategorii I W, sterowane z poziomu roboczego lub też z kabiny operatora, urządzenia z kategorii II S

W naszej ofercie znajdują się kursy na suwnice kompleksowo podejmujące temat bezpiecznej obsługi urządzeń. Program włącza między innymi następujące zagadnienia:
• informacje dotyczące budowy i prawidłowej eksploatacji urządzeń
• dozór techniczny urządzeń
• obowiązki operatora przed rozpoczęciem pracy
• obowiązki operatora w trakcie pracy
• obowiązki operatora po zakończeniu pracy
• zasady BHP na stanowisku pracy
• ćwiczenia praktyczne

Nasz kurs „Suwnice” kończy się egzaminem przed komisją Urzędu Dozoru Technicznego. Po jego pozytywnym zaliczeniu uczestnik otrzymuje uprawnienia UDT i poświadczające je zaświadczenie. Uprawnienia na suwnice są bezterminowe i honorowane na terenie Polski i krajów Unii Europejskiej. Możemy wystawić dokument także jako obcojęzyczny.

Warunki
Osoby wybierające szkolenia „Suwnice” w naszym Ośrodku, muszą spełnić następujące minimalne wymagania:
• co najmniej 18 lat
• wykształcenie co najmniej podstawowe, aby uzyskać uprawnienia na suwnice w kategorii II S lub co najmniej zasadnicza szkoła zawodowa o kierunku technicznym dla uprawnień I S
• brak przeciwwskazań do pracy na stanowisku operatora urządzenia

Podstawa prawna: Rozporządzenie Ministra Gospodarki z dnia 18. 07. 2001 r. w sprawie kwalifikacji wymaganych przy obsłudze i konserwacji urządzeń technicznych (Dz. U. nr 79 poz. 849).

Cennik
Ceny w naszym Ośrodku ustalane są indywidualne zależnie od liczby uczestników. Zawsze jednak dbamy o to, aby szkolenie było konkurencyjne cenowo. W porównaniu z jakością kształcenia w ODK ERGON mają Państwo pewność, że skorzystanie z naszej oferty to dobry wybór.

Miejsce organizacji zajęć
Warszawa lub ośrodki terenowe ODK ERGON znajdujące się w Krakowie, Katowicach oraz w Bielsku-Białej. W przypadku zajęć w formie zamkniętej jesteśmy w stanie dojechać do klientów na terenie całego kraju.

Więcej informacji znajdziecie Państwo na naszej stronie internetowej:
http://kursy-udt.pl
Oraz pod nr. tel:
504~010~044
Brak możliwości kontaktu przez formularz z ogłoszeniodawcą, ponieważ to ogłoszenie jest archiwalne.
Wyświetleń: 1737
  • Promuj ogłoszenie
  • Zgłoś naruszenie
  • Edytuj/usuń ogłoszenie