KUP Z NAMI NIERUCHOMOŚĆ W WARSZAWIE!! POLONIUM - GWARANCJA B

Dodane: Poniedziałek, 16 Lipiec, 2018  12:22

Opis oferty:

Biuro Nieruchomości POLONIUM ®

Zapewniamy pomoc w zakresie organizacji formalno - prawnej realizowanych transakcji, a za pośrednictwem wyspecjalizowanych doradców kredytowych pomagamy w uzyskaniu kredytu bankowego na zakup wybranej nieruchomości.

Współpracujemy na stałe z Kancelarią Notarialną, Kancelarią Adwokacką, Kancelarią Radcy Prawnego, Rzeczoznawcą majątkowym, Agentem ubezpieczeniowym oraz wieloma przedsiębiorstwami usługowymi z branży remontowo - budowlanej...

W zakresie realizacji świadczonych przez Nas usług wykorzystujemy między innymi system komputerowy UNIA-NET, który umożliwia szeroką współpracę z ponad 70-ma biurami nieruchomości działającymi na warszawskim rynku nieruchomości. Oraz zatrudnieni pośrednicy nieruchomości z ważną licencją.**

W trakcie realizacji potrzeb i oczekiwań zgłaszających się do Naszego Biura Klientów, dokładamy należytej staranności, aby zawierane za naszym pośrednictwem transakcje usatysfakcjonowały każdą ze Stron.

Zapraszając Państwa do skorzystania z usług Biura Nieruchomości* POLONIUM®, pragniemy podkreślić, że od dnia 17 marca 2004r. posiadamy wyłączne prawo używania nazwy i logo firmy w obrocie gospodarczym na terytorium Rzeczpospolitej Polskiej. Fakt posiadania zastrzeżonego znaku towarowego podkreśla Naszą wiarygodność, jak również motywuje do dalszego działania na warszawskim rynku nieruchomości

Obecnie zajmowaną pozycję rynkową zawdzięczamy wszystkim Klientom, którzy zechcieli skorzystać z Naszych usług i polecić je innym. Z tej też okazji i w tym miejscu chcielibyśmy podziękować wszystkim, którzy obdarzyli Nas do tej pory zaufaniem.

Na co dzień prezentujemy i przyjmujemy do bazy apartamenty, kawalerki, mieszkania 2pok, 3pok domy, segmenty, działki, bliźniaki na terenie całej warszawy tj. Bielany, Bemowo, Bródno, Targówek, Tarchomin, Wola, Ochota, Ursus, Włochy, Centrum, Powiśle, Śródmieście, Mokotów, Ursynów, Kabaty, Wilanów, Wawer, Gocław, Grochów, Saska Kępa, Praga Północ, Praga Południe jak i okolic Wołomin, Wyszków, Kobyłka, Zielonka, Ząbki, Marki, Falenica, Rembertów, Piastów, Legionowo, Pruszków, Piaseczno, Raszyn, Janki, Wesoła.

Serdecznie zapraszamy
z wyrazami szacunku
Władysław Śliżewski
właściciel Biura Nieruchomości POLONIUM

* Pośrednictwo nieruchomości – Agencje oraz Biura Nieruchomości wykonują czynności pośrednictwa w obrocie nieruchomościami przez zatrudnionych Pośredników Nieruchomości lub działających pod ich nadzorem asystentów.

** Pośrednik nieruchomości – to osoba, która uzyskała licencję Pośrednika w Obrocie Nieruchomościami, nadawaną przez uprawnionego ministra.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Warszawa / Bemowo
Jolanta Wisniewska
Na Lento.pl od 03 paź 2012
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie