Kamera Cyfrowa Toshiba Camileo S10 HD

Dodane przez Jarek, Czwartek, 07 Grudzień, 2017  21:08

Opis oferty:

Toshiba Camileo S10 HD kamera cyfrowa

Mała, niezwykle lekka i łatwe w obsłudze kamera oferuje obraz w standardzie HD. Kamera posiada 128 MB pamięci wewnętrznej, podstawowym nośnikiem są karty SD (maks. 32 GB SD,SDHC), 4 x zoom cyfrowy umożliwia uzyskanie jasnych i kolorowych sekwencji video. Komfort pracy z kamerą podwyższa 2.5-calowy kolorowy wyświetlacz LCD idealny do ogladania filmów, zaraz po ich zapisaniu ich na karcie. Kamera jest wyposażona w elektroniczny stabilizator obarazu, redukcję efekty czerwonych oczu oraz funkcję Easy YouTube dzięki której możemy wrzucać filmy bezpośrednio po zrobieniu.

Niska waga i kompaktowe rozmiary.

Camileo S10 waży zaledwie 120g jest lekka i kompaktowa i bez kłopotów zmieści się w dłoni, a jej ergonomiczny kształt zapewnia, że wszystkie przyciski są idealnym miejscem dla komfortowego funkcjonowania. Miniaturowe rozmiary kamery idealnie zdają egzamin podczas nagrywania rodzinnych wypadów, imprez w gronie znajomych czy wakacyjnych szaleństw. Po zakończonej pracy kamerę można zamknąć i włożyć do kieszeni.

4x cyfrowy zoom.

Niezastąpiony w momencie gdy wydarzenia, które chcemy sfilmować dzieją się daleko od nas(np. koncert) za pomocą dwóch intuicyjnie rozmieszczonych przycisków możemy sterować funkcją zoom. Wbudowana osłona obiektywu chroni go przed zabrudzeniem kiedy kamera nie jest używana. Osłona jest zintegrowana z kamerą, dzięki czemu nie ma ryzyka jej zgubienia.

5-megapikselowy przetwornik CMOS.

Nowoczesna matryca CMOS o rozdzielczości 5 milionów megapikseli pozwala na zarejestrowanie obrazów o doskonałym kontraści oraz bardzo wysokim nasyceniu barwnym, cechą charakterystyczną przetworników cyfrowych CMOS jest ich bardzo długa żywotność. Matryca pozwala na 4 godziny ciągłej pracy bez potrzeby ponownego ładowania. Matryca Camileo S10 nie tylko zapisuje filmy w najwyższej rozdzielczości ale i zdjęcia.

2.5-calowy uchylny wyświetlacz LCD.

Uchylny wyświetlacz LCD, idealny do przeglądania biblioteki multimediów, ekran jest idealny do szybkiego korzystania z menu. Parametry wyświetlacza pozwalają na komfortowe oglądanie filmów w pełnym słońcu.

Elektroniczna stabilizacja obrazu.

Stabilizacja obrazu coraz powszechniej stosowana w kamerach jak i w apartach cyfrowych, również Camileo S10 została wyposażona w elektoroniczna stabilizacje, która minimalizuje efekt drżenia ręki nawet przy maksymalnym przybliżeniu. Możliwości tej funkcji możemy dostrzec gdy najpierw nakręcimy film z wyłączoną stabilizacją, potem z włączoną. Różnica będzie widoczna gołym okiem.

Rozdzielczość obrazu.

Kamera Camileo S10 zapisuje pliki video HD w rozdzielczości maks.FullHD (1080P/30fps), natomiast zapis odbywa się w formacie MOV. Jest również możliwść wykonywania fotografii w maksymalnej rozdzielczośći 3200 x 2400 pikseli. Fotografie i filmy zaraz po ich wykonaniu mogą zostać automatycznie umieszczone na stronie youtube.com za pomocą funkcji youtubelink.

Kompatybilność z systemamami Windows 2000 / XP / Vista

Zarówno użytkownicy systemu Windows Vista jak i starszych systemów takich jak Windows 2000 oraz XP, mogą być pewni pełneij kompatybilności kamery ze swoimi systemami operacyjnymi.

Złącza.

Za łączność z innymi urządzeniami odpowiadają złącza - HDMI, USB 2.0, oraz Composite Video (dla sprzętu obsługującego PAL i NTSC).

Akumulator litowo-jonowy.

Dzięki zastosowanej technologii litowo-jonowej akumulator tego typu wolny jest od efektu pamięci.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 6
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie