Instalator - praca za granica - Malta

Dodane przez jobs (Firma), Poniedziałek, 21 Sierpień, 2017  12:13
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Informatyka / Telekomunikacja
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:PMSolutions

Opis oferty pracy:

Instalator – instalowanie PV x 10 stanowisk
Zadania Instalatora:

• Przygotowywanie elementów roboczych w magazynie

• Układ i montaż modułów słonecznych / tablic i elementów montażowych

• Mechaniczne / konstrukcyjne mocowanie modułów i urządzeń elektrycznych

• Okablowanie elektryczne układu / układu solarnego (AC i DC)

• Przygotowywanie dokumentacji

• Sprzątanie miejsca pracy

• Uczestniczyć w szkoleniach dotyczących nowych produktów, metodologii instalacji i bezpieczeństwa pracy

Wymagane kwalifikacje:

• 1 rok pracy na dachu, budowa ogólna lub stolarka

• Mile widziane doświadczenie z energetyką słoneczną

• Zdolność do pracy w warunkach środowiska : ciepło – zimno

• Podstawowe umiejętności obsługi komputera, w tym znajomość programów pakietu Microsoft Office

• Wymagany jest dyplom ukończenia szkoły min średniej

• Wymagany brak karalności (zaświadczenia o nie karalności) oraz brak wypadków drogowych przez ostatnie 5 lat

Wymagana jest znajomość języka angielskiego
Prosimy przesyłać CV w języku ANGIELSKIM

Przelot/transport na Maltę pokrywa Pracodawca, zakwaterowanie i wyżywienie pokrywa Pracownik

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 632