German Speakers - praca z j. niemieckim

Dodane przez Lemiszewska (Firma), Czwartek, 07 Grudzień, 2017  19:13
  • Lokalizacja: Warszawa / Śródmieście
  • Kategoria: Praca / Oferty pracy
  • Branża: Biuro / Administracja
  • Forma pracy: Pełny etat
  • Umowa: Umowa o pracę
  • Pracodawca:Cee Experts

CEE Experts to firma specjalizująca się w rekrutacji utalentowanych osób ze znajomością języków obcych na stanowiska w różnorodnych działach międzynarodowych firm. Naszymi klientami są znane korporacje oraz polskie firmy będące synonimem sukcesu w swojej branży.

Opis stanowiska:
Drobne tłumaczenia
Analiza treści zamieszczonych na niemieckojęzycznych portalach społecznościowych
Raportowanie do innych działów w języku angielskim
Wsparcie w kontroli nad obiegiem dokumentacji wewnątrz działu
Wprowadzanie dodatkowych danych do systemu w j. obcym

Wymagania:
Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego
Dobra znajomość języka angielskiego
Gotowość do ciągłego rozwoju
NIE WYMAGAMY DOŚWIADCZENIA

Oferujemy:
Atrakcyjne warunki zatrudnienia
Kompleksowy program wdrożeniowy
Pracę w ciekawym, wielokulturowym środowisku
Szansę na rozpoczęcie kariery w międzynarodowej organizacji
Możliwości rozwoju
Pakiet benefitów (Multisport, Sodexo, Vouchery, etc.)
Umowę o pracę
Elastyczny grafik pracy - tylko dla Kandydatów z j. niemieckim

Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 680

Sprawdź nowe oferty pracy:

  • Praca Warszawa
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń