Florka młoda sunia i jej dzieci szukają kochających domków

Dodane przez A.., Niedziela, 21 Styczeń, 2018  12:24
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 507-415-468
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

Cała rodzina została wyrzucona na wsi w kartonie jak nie potrzebna rzecz. W zimny i mokry poranek zainteresował się nimi gospodarz i zgłosił do gminy. Psia rodzina miała jechać do schroniska nie cieszącego się dobrą opinią dlatego też zdecydowaliśmy się zabrać je pod opiekę fundacji. Obecnie przebywają w domu tymczasowym gdzie szukają kochających domów, takich już na całe swe życie.

Młodziutka bo zaledwie 1,5 roczna Florka (zd.1), która jest mama szczeniąt ma bardzo łagodne usposobienie, czasem jest nieśmiała ale bardzo przyjazna. Głową sięga do kolana. Bardzo pragnie kontaktu z człowiekiem, chociaż początkowo strach przyciska ją do ziemi. Obecnie uczy się chodzić na smyczy.

Perełka (zd.2) jest najmniejsza z rodzeństwa ma delikatną, drobną budowę jest wesoła, żywiołowa, zawsze chętna do brykania, lizania i skakania. Będzie małym pieskiem o gładkiej sierści.

Niko (zd.3) to piesek największy z rodzeństwa o czarno-podpalanej maści i gładkiej sierści, ma piękny biały krawat i białe skarpetki taki z niego elegancik. Jak dorośnie będzie średniej wielkości pieskiem, prawdopodobnie będzie większy od swojej mamy.

Agatka (zd.4) to urocza sunia o dłuższej sierści i czarno-podpalanej maści, podkreślonej białymi skarpetkami, krawatem i białym ogonkiem. Jak dorośnie będzie prawdopodobnie takiej wielkości jak mam.

Ada (zd.5) jest trochę nieśmiałą sunią. Będzie pieskiem pod kolanko o lekko dłuższej, czarno-podpalanej sierści. Jej mądre, myślące oczka patrzą na człowieka z nadzieją i ufnością.

Filip (zd.6) to czarny, podpalany chłopczyk o drobnej budowie ,z lekko dłuższą sierścią, wesoły i skory do zabawy. Jak dorośnie będzie niedużym psiakiem.

Cała psiak rodzinka świetnie dogaduje się z innymi psami, kotami jak i dziećmi. Kontakt w sprawie adopcji 507-415-468
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 37
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie