Finansowanie dla firm z decyzją online do 500 000 zł

Dodane przez Noble Capital (Firma), Czwartek, 21 Wrzesień, 2017  20:24

Opis oferty:

Prowadzisz firmę (nie ma znaczenia czy jest to jednoosobowa działalność gospodarcza czy któraś ze spółek prawa handlowego) i borykasz się z problemem braku kapitału obrotowego na bieżące funkcjonowanie? Może w tej samej chwili podpisałeś kontrakt, który chcesz zrealizować a brakuje Ci środków? A może po prostu szykujesz się do kolejnej inwestycji związanej z prowadzoną firmą?

W Noble Capital rozumiemy Twoje potrzeby. Mamy dla Ciebie dwa, szybkie oraz proste rozwiązania, odpowiadające Twoim potrzebom. Wszystkie z decyzją online!

KREDYT OBROTOWY RATALNY

Przeznaczony jest na dowolny cel związany z bieżącą działalnością i nie wymaga dokumentowania wykorzystania środków fakturami. To prosty sposób na szybki dostęp do dużej gotówki, nawet 300 000 zł, bez potrzeby przedstawiania szczegółowych biznesplanów. Sam najlepiej znasz potrzeby swojej firmy – my pomożemy Ci w szybkim uzyskaniu niezbędnego finansowania na ten cel. Nie wymagamy przy tym zaświadczenia o niezaleganiu z ZUS oraz US.

KREDYT INWESTYCYJNY

Kredyt inwestycyjny to finansowanie stworzone dla przedsiębiorców, którzy mają już zdefiniowany i zaplanowany cel inwestycyjny. Jeżeli potrzebujesz pilnie środków na finansowanie to jest to produkt właśnie dla Ciebie. Uzyskane środki w kwocie maksymalnej 500 000 zł otrzymasz nawet w dniu podpisania umowy.

Środki możesz przeznaczyć na cele inwestycyjne związane z prowadzaniem działalności: np. zakup lub modernizacja maszyn i urządzeń, wyposażenie, zakup lub budowa nieruchomości, technologie, realizację kontraktów lub po prostu na poszerzenie profilu działalności.

KIM JESTEŚMY?

Pomagamy firmom działającym w każdej branży niezależnie od formy prowadzonej działalności (spółki kapitałowe, osobowe, jednoosobowe działalności gospodarcze, spółki cywilne). Zapewniamy środki na rozwój, inwestycję oraz wspieramy firmy od początku ich istnienia, ale również służąc wiedzą oraz doświadczeniem w dalszych etapach rozwoju – przy większych projektach.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu telefonicznego pod numerem 791 594 635, mailowo lub przez formularz kontaktowy (poniżej ogłoszenia). Prosimy również o zostawienie do siebie numeru telefonu celem ułatwienia dalszego kontaktu.

Pozdrawiamy,
Noble Capital - Doradztwo finansowe dla Firm

----------------------------------------------------------------------------------------------------

Zobacz inne nasze ogłoszenia:

http://krakow.lento.pl/kredyt-dla-firm-bez-krd-bik-oraz,5461926.html

http://warszawa.lento.pl/finansowanie-inwestycji-deweloperskich-oraz,4910971.html

http://warszawa.lento.pl/kredyt-pod-zastaw-nieruchomosci-bez-bik-,5725078.html

http://warszawa.lento.pl/kredyt-dla-firm-bez-bik-krd-do-600-tys-,5030302.html
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 354
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie