Filtry Do Wody Odżelaziacz CF-M+A-MZ

Ogłoszenie archiwalne! Wygasło: Niedziela, 08 Lipiec, 2018  12:45

Opis oferty:

Jakość wody poddawanej procesowi filtracji ma zasadnicze znaczenie.
A każdy rejon naszego Kraju charakteryzuje się innymi warunkami chemicznymi, fizycznymi, zapotrzebowaniem, dostępnością wód podziemnych.
I tak np: rejony nadmorskie borykają się z wysokim zasoleniem wód podziemnych. Trójkąt Włocławek-Toruń-Bydgoszcz to ogromne pokłady humusów, stąd żelazo niejednokrotnie występuje w wodzie pod postacią barwnych kompleksów organicznych. Podkarpacie jest bogate w związki organiczne, itd., itd...
Stopień zanieczyszczenia wód podziemnych w Polsce, ich dostępność, jednorodność występowania głównych problemów z jakością wody obrazują mapy (dla ułatwienia wprowadzono podział administracyjny).

Filtry do wody TECHFILTERS, zostały zaprojektowane i stworzone tak, by uwzględniały wszystkie parametry mające istotny wpływ na jakość produkowanej wody, trwałość złóż filtracyjnych, koszty eksploatacyjne.
Dlatego każda Stacja Uzdatniania Wody będzie pracowała w optymalnych dla siebie warunkach pracy.

Oferowana Stacja Uzdatniania to kompletny, dwukolumnowy system złożonej filtracji mechaniczno-katalitycznej.

Filtry usuwają: barwę, mętność, zapach, siarkowodór, smak, żelazo, mangan, wapń, magnez.

Filtry do wody CF to ekologiczne, i niezwykle skuteczne rozwiązanie filtracji na funkcyjnym złożu jonowymiennym. Każde urządzenie CF jest zaopatrzone w pięć warstw filtracyjnych, z których każda spełnia określoną, precyzyjnie wyspecyfikowaną funkcję: podtrzymująca, odżelaziającą, odmanganiającą, zmiękczającą, usuwającą zanieczyszczenia mechaniczne, zanieczyszczenia organiczne, poprawiającą smak, zapach i barwę. Specyficzny układ warstw filtracyjnych jest wywołany i utrzymany dzięki precyzyjnemu dobraniu uziarnienia oraz gęstości poszczególnych składników. Dzięki temu przez cały okres użytkowania filtra podział wyspecjalizowanych warstw filtracyjnych jest stały i niezmienny. Pozwala to utrzymanie najwyższej jakości filtracji przez cały czas i w elastycznym przedziale natężenia przepływów.

Ponadto, w filtrze w całej miąższości warstwy nie występują luźne, nieproduktywne przestrzenie, dzięki temu całkowicie wyeliminowano niekorzystne zjawisko przepływów labiryntowych i przyściankowości, a filtr pracuje wyłącznie w zakresie rozkładu przepływów laminarnych. Oznacza to, że każde ziarno złoża jest wykorzystane optymalnie, i aktywnie uczestniczy w procesie filtracji, odżelaziania, odmanganiania oraz zmiękczania.

Urządzenie do regeneracji wypełnienia filtracyjnego używa roztworu solanki NaCl (z soli pastylkowanej), a cały proces regeneracji odbywa się bezobsługowo.

Komplet filtracyjny nadaje się dla gospodarstw domowych do 5 osób i do dwóch łazienek (dwa potencjalne równoczesne prysznice). Znakomicie sprawdza się także w niewielkich gospodarstwach agroturystycznych,w motelach do 10 pokoi oraz barach i restauracjach.

Filtry są gotowe do użytkowania natychmiast po podłączeniu i uruchomieniu.

Gwarancja na filtry wynosi 3 lata.

Realizacja zamówień drogą mailową lub telefoniczną,
Termin realizacji wynosi do 3 dni.

Nie wysyłamy filtrów kurierem - Użytkownik musi zostać profesjonalnie przeszkolony -
Technik dostarczający urządzenia przekaże Państwu kompletną wiedzę.

Na życzenie - przeprowadzimy montaż filtrów.

Jesteśmy do Państwa dyspozycji pn-sb 08.00-20.00

ZAPRASZAMY!

To ogłoszenie jest archiwalne i może być nieaktualne.

Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Warszawa
TECHFILTERS
Na Lento.pl od 19 kwi 2016
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie