Borysterier ;)

Dodane przez Rafał (Online: 7 minut temu), Czwartek, 22 Luty, 2018  19:00
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 534-494-919
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

Szanowni Państwo!
Prezentujemy WYJĄTKOWEGO psa dla WYJĄTKOWEGO opiekuna!
Naturalnie bardzo się cieszymy, że tyle psów ze Schroniska znajduje dobre Domy! Ale tym razem marzymy o adopcji nieco innej, ambitnej. Ale przecież nie niemożliwej!
Proszę Państwa, przed Wami Borys!
Dlaczego piszemy o adopcji ambitnej? Ponieważ Borys to pies dla konesera psiej urody i charakteru :-)
Niestety dotąd nikt taki się nie zgłosił - Borys jest psem, który na dom czeka od 10 lat... Mimo tego Borys to bardzo energiczny pies :) Najprawdopodobniej jest mieszańcem sznaucera i bullteriera, na co poza budową wskazuje też jego charakter: jest bardzo żywiołowy i zawzięty. Uwielbia przeciągać się smyczą i może cały spacer spędzić na zabawie w szarpanie. Potrafi też wysoko skakać, żeby tylko złapać smycz (jednak na komendę uspokaja się). Borysek bardzo lubi kontakt z człowiekiem, kocha głaski i wspólne harce czy spacery. Nie przejawia agresji, ale nie jest to zdecydowanie pies dla każdego. To przede wszystkim silny pies z dużą potrzebą aktywności. Borys powinien być jedynakiem w domu - nie akceptuje innych psów. Potrzebny jest mu doświadczony, stabilny opiekun, a w domu nie powinno być małych dzieci.
Bardzo byśmy chcieli, żeby ktoś go w końcu zauważył i pokochał. Tak, nie jest młodzieniaszkiem, a praca nad nim będzie pewnym wyzwaniem, ale wierzymy, wiemy, że gdzieś tam jest jego człowiek, tylko jeszcze się nie odnaleźli wzajemnie...

Proszę o kontakt telefoniczny.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
Wyświetleń oferty: 128
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie