Błagamy o dt/ds dla FRODO!

Dodane: Piątek, 22 Czerwiec, 2018  16:57
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 607288895
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

!!! UWAGA!!! PILNIE POTRZEBNY DT/DS !!!

Gdy wydawało się że w życiu Frodo zaświeciło słońce i znalazł wspaniały domek na zawsze, życie nagle przypomniało o sobie. DT który pokochał i adoptował Frodo, ze względów zdrowotnych i finansowych zmuszony był zamieszkać ze swoją matką, która krótko mówiąc zaczęła tępić psa w domu, przepędzać z kąta w kąt i krzyczeć. Frodo bardzo się w sobie zamknął, potrafił albo tępym wzrokiem patrzeć w okno albo biegać po pokoju i szczekać. Opiekunka po konsultacji z behawiorystą zaczęła zabierać psiaka do pracy, ale to ponad 10 męczących godzin, po których nie było wytchnienia ale kolejne krzyki. I nawet leki uspokajające nie przynosiły ukojenia. Zresztą to nie pies wymagał pracy ze specjalistą ale starsza kobieta, a ta nie chciała zmienić zachowania.
Minęło pół roku, a sytuacja przybierała na sile. Opiekunka nie może wyrzucić matki, nie chce też oddać psa, ale sama jest na skraju załamania nerwowego. Froda stresuje dosłownie wszystko, jest bardzo pobudzony; do tego stanu doprowadziła go starsza kobieta, nie bacząc na to że psiak był jedyną radością w życiu jej córki.

Kiedyś kochany, radosny, proludzki kudłaczek, który nie sprawiał w domu problemów, dziś jeden wielki kłębek nerwów. Pilnie szukamy dla Frodo DT i DS., spokojnych, cierpliwych opiekunów bez małych dzieci. Domu, w którym nareszcie będzie mógł odetchnąć, w którym się wyciszy.

Opiekunka Frodo wyjeżdża 19kwietnia na kilka dni, zaś rodzina odmówiła pomocy; nie chce zostawić Frodo z matką bo nie wie co zastanie po powrocie.

Błagamy o schronienie dla Frodo, mamy tydzień!

Frodo to malutki pies, wielkości jamnika. Obecnie ma 3 lata (ur. Na początku 2015), ma aktualną profilaktykę, jest zachipowany i wykastrowany.
Przebywa w Warszawie (Bielany).
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Max. 5MB, Dozwolone:jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
reCAPTCHA
PiesNaZakręcie
Na Lento.pl od 06 lis 2012
Strona użytkownika
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie