Alex i Alfredo - o dwu takich, którym ukradziono życie :(

Dodane przez Asia, Wtorek, 05 Grudzień, 2017  17:37
  • Cena: Za darmo
  • Telefon: 604133894
  • Lokalizacja: Warszawa
  • Kategoria: Zwierzęta / Psy

Opis oferty:

Alex (3641/06) i Alfredo (3645/06) są rodzeństwem, to dwaj bracia, którzy od 10 lat z pokorą w sercu i smutkiem na pyszczku, czekają na odmianę swego smutnego życia. Bracia bardzo się wspierają; Alfredo jest bardzo kontaktowy, ufny wobec człowieka, lubi pieszczoty i głaskanie. To prawdziwy pies-przewodnik dla swojego brata, którego wspiera i dodaje mu uwagi Alex przy nim czuje się pewnie i bezpiecznie. Są bardzo ze sobą zżyci. Alex być może był kiedyś skrzywdzony przez człowieka dlatego trudno jest mu zaufać i choć już dzielnie podąża przy nodze i chętnie wyjada smaczki z woreczka to nadal potrzebuje towarzystwa swojego braciszka. Uwielbiają zwiedzanie terenu, dobrze czują się na wolnej przestrzeni, dlatego też bracia raczej nie marzą o miejscu na kanapie w mieszkaniu, wystarczy im miejsce w ogrodzie gdzieś, gdzie będą czuli się bezpiecznie, w miejscu, w którym ktoś o wielkim sercu i możliwościach podaruję im prawdziwy Dom.
Szukamy osoby, która pochyli się nad obydwoma psami i która z miłością, cierpliwością i ze zrozumieniem da Alexowi czas na to, by zdobył jej zaufanie. Warto w tym miejscu wyraźnie podkreślić, że Alex jest psem bojaźliwym, lecz nie wykazuje żadnej agresji wobec ludzi czy zwierząt. Po prostu potrzebuje więcej czasu niż inne psy na zbudowanie zaufania do człowieka.
Piszemy to ogłoszenie w imieniu braci , którzy tak długo wyczekują na zmianę okrutnego losu. 10 lat w schronisku to całe życie - kara, za to, że żyją. Już wystarczy.

Alfredo ma białą krawatkę.

Rasa: Mieszańce
Wiek: 13 lat
Waga: 22 i 20 kg
Data przyjęcia: 10.12.2006

Uwaga, proszę o kontakt telefoniczny.
Napisz wiadomość

Napisz wiadomość

Uzupełnij adres e-mail Wpisz poprawny adres e-mail
Uzupełnij treść zapytania Treść zapytania musi być dłuższa niż 2 znaki
Dodaj załącznik
Dozwolone pliki: jpg, jpeg, png, doc, docx, pdf, gif, html, txt.
Przepisz poprawnie kod z obrazka
Wyświetleń oferty: 201
  • Wypromuj
  • Zgłoś naruszenie
  • Drukuj ulotkę
  • Edytuj/usuń
Zgłoś opinie